Bize Ulaşın Şu an için sitemiz üzerinden satışlarımız kapalıdır. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ve satın alma seçenekleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

DDA 02 Flow

Türkiye içine gönderimlerimiz ücretsizdir.
Duvar ölçünüzü nasıl almanız gerektiği konusunda detaylı bilgi almak isterseniz SIKÇA SORULAN SORULAR sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kağıtlarımızın hepsi ithaldir ve Non-Woven malzemeden üretilmektedir. Bu desenimiz 180 gr/m2 Keçe Tabanlı Metalik Non-Woven kağıda basılmaktadır. Herhangi bir PVC, vinil malzeme ya da ağır metal içermez.  Toksik değildir ve çevreye zararlı maddeler yaymaz.  Islak hacimler…

Duvar ölçünüzü nasıl almanız gerektiği konusunda detaylı bilgi almak isterseniz SIKÇA SORULAN SORULAR sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kağıtlarımızın hepsi ithaldir ve Non-Woven malzemeden üretilmektedir. Bu desenimiz 180 gr/m2 Keçe Tabanlı Metalik Non-Woven kağıda basılmaktadır.

Herhangi bir PVC, vinil malzeme ya da ağır metal içermez.  Toksik değildir ve çevreye zararlı maddeler yaymaz.  Islak hacimler de dahil olmak üzere genel kullanım ve çocuk odaları için uygundur.

Nemli bez ile kolayca temizlenebilir.

Kullanılan HP Latex mürekkepler su bazlı ve kokusuz olup UL ECOLOGO®, UL GREENGUARD GOLD sertifikalıdır.

Alternatif bir kağıt önerisi isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

*CROPS olarak hazır ürün stoklamıyoruz. Duvar kağıtlarımızın hepsi alıcının isteği ve kişisel ihtiyaçları doğrultusunda, sipariş sırasında girmiş olduğu ölçüye göre özel olarak hazırlanıp, üretiliyor olduğu için verilmiş siparişi iptal etmek mümkün değildir.

Siparişler kargoya verilmeden önce ciddi bir kalite kontrol sürecinden geçiyor ancak yine de baskı elinize ulaştığında açıp kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Baskıdan kaynaklı bir sorun söz konusu ise lütfen hemen bizimle iletişime geçiniz. Teslimat tarihinden itibaren 2 gün içerisinde bizimle iletişime geçmeniz durumunda geri gönderimde bulunabilirsiniz (geri gönderim sadece baskıdan kaynaklı bir sorun olması durumunda geçerlidir, aksi takdirde sipariş iptali mümkün değildir).  Geri gönderimde bulunabilmek için kağıtların uygulamasının yapılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

İnceleme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir