DUVARIMI NASIL ÖLÇERİM?

Duvarınız düz ise: En ve boyunu dikkatlice ölçüp sayfadaki en ve boy kutucuklarına cm olarak girin.

Duvarınız bir ya da iki taraftan eğimli ise ya da duvarda kapı / pencere boşluğu mevcut ise ölçüyü yine en uç noktalardan almanız gerekecektir. Uygulama sırasında gerekli yerlerden kağıt kesilecektir.

Almak istediğiniz modeli tek duvar yerine iki duvara uygulanacak şekilde almak istiyorsanız: Her iki duvarın ölçüsünü ayrı ayrı alıp ikisinin m2 toplamını en kısmına girmeniz yeterli olacaktır. Boy kısmını girerken 2 duvarın da tavan yüksekliğinin aynı olduğundan emin olmanızı tavsiye ederiz, arada 1-2 cm bile olsa farklılıklar olabilir, öyle bir durum söz konusu olduğunda siparişinizi girmeden önce bizimle iletişime girmenizi tavsiye ederiz.

Lütfen ölçülerinizi 1 cm bile yuvarlamadan bize iletin. Tam ölçüyü bilmemiz bizim için önemli. Tavan ölçünüzü lütfen süpürgelik üzerinden alınız.

Yanlış alınmış ölçülerden CROPS sorumlu değildir.  Siparişi girmeden önce aklınızda bir soru işareti varsa bizimle ya da bilen biriyle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Duvar kağıtları hata payı bırakmak amacı ile ölçüleri girilen en ve boydan bir kaç cm fazla olacak şekilde hazırlanıp teslim edilecektir.  M2 hesabı yapılırken belirtilen 4%’lük pay bu fire payı için eklenmiştir.

DUVAR KAĞIDI UYGULAMASINI NASIL YAPABİLİRİM / NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Uygulama sırasında profesyonel destek almanızı tavsiye ederiz. İstanbul içi siparişlerde bizim yardımımızı isterseniz e-mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz: info@cropswallpaper.com

Ancak kendiniz uygulamak isterseniz lütfen yapıştırılacak yüzeyin sağlam, açık renk, lekesiz, kuru ve pürüzsüz olmasına özen gösteriniz ve her tür çatlak ve pürüzleri sıvayla doldurunuz.

Hazırlanmış yüzeye ruloyla non-woven duvar kağıtlarına özel yapıştırıcı uyguladıktan sonra yüzeye kağıtları yapıştırabilirsiniz.

Uygulamaya başlamadan önce yere kağıtları serip desenleri bir araya getirin ve lütfen doğru rulo ile başladığınızdan emin olun.

İlk kağıttan sonraki kağıdı hemen bitişik yapıştırınız, ancak mutlaka lazer yardımıyla malanız ile kağıdı düzleyin ve duvarda ek yerlerin üst üste kesimini yapın. Aynı şekilde devam edip uygulamanızı bu şekilde bitirebilirsiniz.

BEĞENDİĞİM DESENDE HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK YAPTIRABİLİR MİYİM?

Evet, beğendiğiniz bir desen ile ilgili özel bir hizmet talebiniz olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.   İsteğiniz doğrultusunda size bir hizmet bedeli ve zamanlama sunulacaktır.

SİPARİŞİMİ KAÇ GÜN İÇERİSİNDE TESLİM ALABİLİRİM?

Teslimatınız sipariş gününden itibaren 15 ila 21 gün içerisinde yapılacaktır.  Daha kısa sürede teslim edilmesini gerektiren bir durumunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİM YAPIYOR MUSUNUZ?

Evet yapıyoruz. Hem Türkiye içi hem de uluslararası gönderimimiz var. Tüm Türkiye içi gönderimlerimiz ücretsizdir.

İPTAL VE İADE KOŞULLARINIZ NELERDİR?

CROPS olarak hazır ürün stoklamıyoruz. Duvar kağıtlarımızın hepsi alıcının isteği ve kişisel ihtiyaçları doğrultusunda, sipariş sırasında girmiş olduğu ölçüye göre özel olarak hazırlanıp, üretiliyor olduğu için verilmiş siparişi iptal etmek mümkün değildir.

Siparişler kargoya verilmeden önce ciddi bir kalite kontrol sürecinden geçiyor ancak yine de baskı elinize ulaştığında açıp kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Baskıdan kaynaklı bir sorun söz konusu ise lütfen hemen bizimle iletişime geçiniz. Teslimat tarihinden itibaren 2 gün içerisinde bizimle iletişime geçmeniz durumunda geri gönderimde bulunabilirsiniz (geri gönderim sadece baskıdan kaynaklı bir sorun olması durumunda geçerlidir, aksi takdirde sipariş iptali mümkün değildir).  Geri gönderimde bulunabilmek için kağıtların uygulamasının yapılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.

KAĞIT ÖZELLİKLERİNİZ NELERDİR?

Kağıtlarımızın hepsi ithaldir ve Non-Woven malzemedir.

Desenin gerekliliğine göre 180 gr/m2 Keçe Tabanlı Metalik Non-Woven ya da 180 gr/m2 Keçe Tabanlı Dokusuz Non-Woven olarak ikiye ayrılmaktadır.

Her iki Non-Woven malzeme de herhangi bir PVC, vinil malzeme ya da ağır metal içermez.   Toksik değildir ve çevreye zararlı maddeler yaymaz.  Islak hacimler de dahil olmak üzere genel kullanım ve çocuk odaları için uygundur.

Nemli bez ile kolayca temizlenebilir.

Kullanılan HP Latex mürekkepler su bazlı ve kokusuz olup UL ECOLOGO®, UL GREENGUARD GOLD sertifikalıdır.

*Hangi desenin hangi kağıda basıldığı desen sayfasında belirtilmiştir.
Alternatif bir kağıt önerisi isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.